Archiwum

Konkurs wiedzy wędkarsko-ekologicznej

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu dzisiejszym odszedł od nas do krainy wiecznych łowów nasz kolega Bogdan Łowicki, wieloletni Gospodarz Koła, Przewodniczący Komisji Egzaminacyjnej, strażnik Społecznej i Okręgowej Straży Rybackiej, oddany działacz koła. Będzie nam Ciebie brakowało Boguś!

Cześć Jego Pamięci


Wszyscy wędkarze zrzeszeni w Kole PZW Czarny Dunajec składają głębokie wyrazy współczucia rodzinie zmarłego.

RELACJA

       Po raz kolejny, podziwiając piękną panoramię Tatr, w Czarnym Dunajcu spotkali się miłośnicy wędkarstwa muchowego, jak również dobrej zabawy. W dniach 13-14 lipca 2013 zostały zorganizowane VI Towarzyskie Zawody Muchowe o Puchar „Janosika”. Cała impreza rozpoczęła się w sobotę wieczorem gdzie przy pełnym grillu, wyśmienitym gulaszu jak również pysznych napojach uczestnicy jak i zaproszeni goście wymieniali się swoimi doświadczeniami oraz przeżyciami wędkarskimi i nie tylko :). Opady deszczu oraz silny wiatr nie przeszkodziły w sobotnich posiadach i zabawie.

Drodzy Koledzy i Sympatycy. Za nami pierwsze zawody w 2016 roku. Podlodowe Mistrzostwa Koła wypadły dobrze zarówno pod kątem frekwencji jak i wyników. Również pogoda okazała się łaskawa i przynajmniej pierwszą turę udało się rozegrać w fajnych warunkach.